Diamond Logo Design Icon

Flourish Divider Illustration

Suurenda brändi online

nähtavust

A young woman listening to online course indoors
Brown Paper Texture
Female Hands on Woman's Body
Looped Line Illustration
Pastel Moodboard Illustration
Brown Paper Texture

Canvaklubi sisaldab

Canvatrennid

Iga nädal eelsalvestatud Canvatrenn, mille käigus õpetan sulle mitmekülgselt Canva oskusi ja nippe. Leiad eest ka novembri trennid ja boonusmaterjalid. Jätkame osasid varasemaid trenne, et luua osadest teemadest põhjalikum ülevaade.

Cute Brain Making Exercise

Q&A Live Sessioon

Kord kuus on vastuste ja mentorlusetund, milles vastan sinu küsimustele.

Saad küsimuse tekkides kohe luua postituse (kasvõi anonüümselt) ning vastan kirjalikult. Sessioonil käsitlen teemasid põhjalikumalt ning saan abistada probleemipõhiselt või anda nõu.

Isolated Communication Bubble Icon Flat Design

Praktiline väljakutse

Külalisesineja

Lisaks trennimisele ja Canva toele ja mentorlusele tuleb kord kord kuus Canvaklubisse külla inspireeriv esineja, kes räägib oma kogemuslugu Canvast, kujundamisest, turundamisest ja jagab väärt nippe ning saad küsida küsimusi. Kogukonna esinemistest erineb see, et saame piiluda Canva köögipoolele.

Young Woman Chatacter - Person Flat Design Icon

Canva

Treeningud

Pastel Isometric Calendar

detsember

REE

Teeme vahva jõuluteemalise .gif kaardi

Esitluse loomise saladused

Bränd kiti loomine

liikuv tänukaart

meilile

Canva esitluse loomise nipid ja trikid

Jätkame brändi stiili loomise õpetusega

Jätkuosa Instagrami visuaalsele planeerimisele

Instagrami planeerimine 2

Muud

sündmused

Pastel Isometric Calendar

detsember

püh

KOL

Külalisesineja:

Katrin saage

Täpsem info paar nädalat enne üritust.

Q&A Live ja

mentorlustund

Küsimused ja Canva tugi

Gold Button For Web Design

Liitu klubiga

Kellele

Canvaklubi

on mõeldud?

Young Asian woman entrepreneur

Väike -

ettevõtjad

I have to post this on social media

Sotsiaalmeedia-

spetsialistid

Woman working remotely, van life concept

Virtuaalsed -

assitendid

Õpid oma ettevõttele looma atraktiivset brändi ning säästad raha kujundustööde sisseostmise arvelt või ei sõltu kujundaja tööde ootejärjekorrast. Ettevõtlus nõuab üha rohkem online nähtavust.

Bränditeadlikkusel ja reklaamide kujundamisel on suur roll sotsiaalmeedias turundamisel. Saa rohkem teada, kuidas luua kiirelt visuaalselt atraktiivseid turundusmaterjale.

Kujundamine on asukohavaba töö, mida saad teha kõikjalt, kus on interneti levi ning see on sageli töö, mida ettevõtja hea meelega delegeeriks.

Miks

Canvaklubiga

liituda?

Põhjalikud ja praktilised õpetused

Põhjalikud õppematerjalid, mis hoiavad Canva uuendustega ning kujundamise maailmas toimuvaga sammu ning mida Youtube-ist ei leia.

Woman Talking to Somebody and Making Notes during Online Conversation on Laptop at Home

Mitmekülgne toetus

kujundamise õppimisele

Saad postitada küsimuse tekkides klubisse (soovi korral anonüümselt) ning vastame esimesel võimalusel. Võid jagada enda kujundusi tagasiside saamiseks. Kord kuus Q&A sessioon ja mentorlustund, kus süveneme tekkinud küsimustesse põhjalikumalt.

Young Woman Student Making Notes during Online Lesson

Canvale spetsialiseerunud

koolitaja

Canva muutub väga tihti ning koolitaja, kes ei kasuta Canvat mitmekülgselt igapäevaselt ei suuda muudatustega kaasas käija. Ka graafiline disainer ei avasta kõiki Canva võimalusi, sest tegemist pole vaid kujundusprogrammiga. Canva igapäevane õpetamine tagab väga põhjalikud teadmised ning oskused.

Miks õppida Canvat &

kujundamist?

Canva ja kujundamise oskused on asendamatud, kui pead ennast või klienti turundama. Vaja on teha hulgaliselt sihtrühmale atraktiivseid turundusmaterjale ning eristuda konkurentidest. Müümiseks peab olema nähtav ja huvipakkuv. Lisaks visuaalsele atraktiivsusele peab teadma eri keskkondade eripärasid ja trende.

Oled valmis saama paremaks turundamises?

Woman working remotely, van life concept
kujunda end nähtavaks
Modern Shapes Vector

Koolitajast

Hei! Olen Kristiina, Canvakooli asutaja ning Canva kujundusninja. Minu graafilise disaini teekond algas gümnaasiumis, üle 15 aasta tagasi. Toona kasutasin vabavaralisi programme, kuid üsna pea hakkasin investeerima spetsiaalsesse tarkvarasse, tehnikasse ning õppematerjalidesse.

Olen õppinud TLÜ-s kunstiõpetajaks ning õpetamine on minu jaoks sama suur kirg kui graafiline disain.

Canvat kasutan juba 7-aastat, kuid asendamatuks muutus alles peale `23 aasta New Era uuendusi. Canva peidab endas rohkemat kui kujundusprogramm, edendades koostööd ja loovust. Kuid lisaks tehnilisele poolele meeldib mulle avada ka fontide, värvide, formide, tekstuuride ja muu vähem tuntud visuaalse kommunikatsiooni vahendite maailma.

Canvaklubi tiim

Kristiina Saaremäe